Oprawki, w których widoczna jest dynamika – Armani Exchange dla aktywnych

Zuza

Marka Armani, założona w 1975 roku szybko stała się synonimem elegancji i luksusu, adresowanych przede wszystkim do osób młodych, poszukujących inspiracji dynamiką i aktualnymi trendami. Zarówno w świecie odzieży, jak i dodatków marka Armani słynie z umiejętnego łączenia elegancji i wysokiej jakości z dynamicznymi kształtami. Armani Exchange to jedna z gałęzi marki, cechująca się najwyższą jakością i sportowym zacięciem przy tworzeniu eleganckich przedmiotów dla osób młodych i aktywnych. Jakie oprawki okularowe dobrać, by prezentować się wyjątkowo?

Armani Exchange-oprawy okularowe dla osób aktywnych

Wśród propozycji serii Armani Exchange znajdują się lekkie, komfortowe oprawy okularowe, wykonane z wysokiej jakości tworzywa. Produkty wykazują się jakością, która zapewnia doskonałe dopasowanie do kształtu twarzy oraz bezpieczeństwo stosowania. Lekkie tworzywo może być bez ryzyka stosowane bezpośrednio w kontakcie ze skórą. Jakość premium marki Armani potwierdzona jest stosownymi certyfikatami. Dzięki zastosowaniu funkcjonalnego tworzywa, z którego wykonane są oprawy okulary mogą być stosowane przez osoby, ceniące wysokie tempo życia i chętnie uprawiające sport.

Marka Armani, założona w 1975 roku szybko stała się synonimem elegancji i luksusu, adresowanych przede wszystkim do osób młodych, poszukujących inspiracji dynamiką i aktualnymi trendami

Kwadratowe oprawki Armani Exchange dla mężczyzn i kobiet

Zróżnicowana oferta opraw okularowych Armani Exchange uwzględnia kształty, rozmiary i kolorystykę, dopasowane do kształtu i wielkości twarzy. Z tego względu bardzo ważny jest dobór opraw okularowych, dedykowanych kobietom lub mężczyznom. Oprawki, przeznaczone dla panów są większe i często odrobinę szersze od tych, przeznaczonych dla kobiet. Panie posiadają węższą twarz i często bliżej osadzone oczy, dlatego ich okulary są najczęściej mniejsze od produktu, używanego przez panów. Stylowe oprawy okularowe Armani Exchange w kształcie, zbliżonym do kwadratu, posiadające wyraźnie zaznaczone rogi doskonale sprawdzają się na twarzach owalnych i okrągłych. Dzięki kształtowi oprawek można wymodelować twarz i nadać jej odrobinę wyrazistości. Kwadratowe oprawki zaostrzą rysy twarzy wpływając na ich uwydatnienie.

Armani Exchange owalne i awiatorki damskie i męskie-do jakiej twarzy?


Okulary o zaokrąglonych oprawach doskonale sprawdzają się w przypadku twarzy o kształcie kwadratowym lub trójkątnym. Efektowne, duże okulary zaokrąglone o oprawach minimalistycznych, nierzucających się w oczy sprawią, że twarz będzie wydawała się delikatna i łagodna. Taki kształt opraw polecany jest paniom o wyrazistych rysach i ciemnej oprawie oczu. Męskie z kolei wydają się awiatorki (pasujące również pamiom), dodające twarzy wyjątkowego charakteru zwłaszcza, jeśli ich szkła zabarwione są na różne odcienie. Męskie i damskie oprawy Armani Exchange w kształcie owalnym, okrągłym oraz ponadczasowym w stylu aviator. Wysokiej jakości produkty pozwalają wyglądać doskonale niezależnie od okoliczności. Dzięki nim efektowny wygląd możliwy jest z zastosowaniem każdego detalu, dopasowanego do codziennej stylizacji. Armani Exchange to głównie oprawki, które założysz do stylu casualowego. Ich wyraźna dynamika w designie zapewnia optymalny efekt, którego oczekujesz w codziennym wyglądzie. Najpopularniejsze kształty opraw, które chętnie są wybierane przez użytkowników to przede wszystkim:

  • okrągłe,
  • owalne,
  • kwadratowe,
  • aviatorki.

Jakie kolory królują wśród najmodniejszych oprawek okularowych? Przede wszystkim jest to wyrazista, ponadczasowa czerń, ciemne odcienie brązu, granat i biel. Wśród modeli metalowych zdecydowanie przodują oprawki zabarwione na złoto (w tym różowe złoto i srebrno).