Prada – męskie oprawki korekcyjne

Zuza

Okulary korekcyjne przeznaczone są dla wszystkich osób, które mają jakiekolwiek problemy ze wzrokiem. Ich zastosowanie wpływa na poprawienie widoczności, a nawet całkowite wyeliminowanie wady. Mimo wprowadzenia soczewek kontaktowych na rynek, okulary w dalszym ciągu są najbardziej pożądanym produktem jeśli chodzi o korekcję wzroku. W dzisiejszych czasach istnieje możliwość zakupu idealnych oprawek. Wysoka dostępność, prezentująca różne kształty i kolory pozwoli Ci wybrać produkt, o jakim marzysz.

Jak idealnie dopasować oprawki?

Żeby oprawki były odpowiednio dopasowane należy spełnić kilka aspektów.

Badanie wzroku – dzięki niemu można wykryć obecność wady i stwierdzić jaką ewentualnie soczewkę należy zastosować. Oprócz tego okulista wymierzy poszczególne przestrzenie by oprawki jak najbardziej pasowały do kształtu twarzy użytkownika. Badanie okulistyczne pozwala wykryć również inne schorzenia takie jak: jaskra lub zaćma. Warto pamiętać, że narząd wzroku należy badać regularnie.

Określenie kształtu twarzy – bardzo ważnym elementem jest rozpoznanie cech, którymi charakteryzuje się dana twarz. Jeśli będziesz wiedzieć jaką ma kształt, wyeliminujesz wszystkie oprawki, które mogłyby wpływać niekorzystnie na Twój wygląd.

Okulary korekcyjne przeznaczone są dla wszystkich osób, które mają jakiekolwiek problemy ze wzrokiem

 • Twarz owalna charakteryzuje się idealnymi proporcjami; czoło jest delikatnie szersze od podbródka.
 • Twarz kwadratowa posiada szeroką szczękę i czoło, a całkowity kształt twarzy jest w praktycznie równych proporcjach.
 • Twarz okrągła wyróżnia się dość mocno zaokrągloną brodą i pulchnymi, pełnymi policzkami.
 • Twarz trójkątna charakteryzuje się widocznym zwężeniem od czoła, w stronę podbródka.

Wybór kształtu oprawek – Jeśli wiesz jaki kształt twarzy posiadasz możesz zastosować się do wielu zaleceń, które sprawią, że będziesz wyglądać idealnie.

 • Pilotki- polecane są dla każdego rodzaju twarzy, z wyjątkiem okrągłej.
 • Owalne, okrągłe – najlepiej sprawdzą się u osób z mocnymi rysami; twarz o kształcie trójkątnym.
 • Prostokątne, kwadratowe – idealne dla twarzy o okrągłym kształcie. Oprawki wysmuklą twarz i optycznie ją wydłużą.
 • Browline, przypominające kształt kocich oczów – zalecane u osób z twarzą owalną lub okrągłą.
 • Pełne – w całości otoczone obramowaniem.
 • Półramkowe – wyróżniają się posiadaniem ramki w górnej części szkieł.
 • Bezramkowe.

Męskie oprawki korekcyjne – jak wybrać?


żczyźni posiadają o wiele większy kłopot w wyborze wielu produktów, niż kobiety. Zauważenie wielu oprawek w dużym salonie optycznym lub na stronie internetowej może im przysporzyć wiele problemów z zakupem. Warto wcześniej określić, jaki kształt twarzy się posiada i wykonać dokładne badanie wzroku. Wybierając okulary korekcyjne trzeba zwrócić uwagę na jakość ich wykonania. Jest to produkt, który powinien służyć przez wiele lat, dlatego lepiej zdecydować się na oprawki stworzone z wytrzymałych materiałów. Prada okulary – Eyewear24 to wyrób, który charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Jest to marka, która swoją tradycję buduje od wielu lat. Decydując się na zakup z ich oferty, masz pewność, że produkt będzie niezwykle trwały. Oprócz tego otrzymasz specjalną gwarancję, która będzie obowiązywać przez określony okres czasu.

Mężczyznom, tak samo jak kobietom podobają się różne kolory. Marka Prada oferuje oprawki o najróżniejszej gamie kolorystycznej, dzięki temu można naprawdę łatwo wybrać idealną barwę. Ponadto możesz zdecydować się na obecność wzorów. Biorąc pod uwagę spełnienie zalecanych aspektów i decyzja w wyborze pożądanego koloru sprawią, że Twoje poszukiwania zakończą się sukcesem.